Vi søker utviklingsleder i 100% stilling

AaFK ble stiftet 25 juni 1914. Klubben er nå etablert som Sunnmøres ledende fotballklubb, og har vært i en rivende utvikling fra 90-tallet og frem til i dag. Siden 2007 har klubben vært i øverste divisjon i Norge, med 4 plass som beste plassering (2010 og 2013), og seier i Norgesmesterskapet i 2009 og 2011 som beste prestasjoner. AaFKs hjemmebane er Color Line Stadion med en kapasitet på 10778 tilskuere. Stadion benyttes også til en rekke andre arrangementer i tett samarbeid med partnere.

AaFK er hele Sunnmøres samlende fotballstolthet. Ingen merkevarer er mer synlige, mer omtalte, mer diskuterte eller med et større potensial for videre utvikling! Klubben har raskt tatt store steg, takket være dyktige ledere, spillere, medarbeidere, medlemmer, frivillige, samarbeidspartnere, tilskuere, presse, kritikere og motstandere.
AaFK er klubben og merkevaren som engasjerer de fleste, og det har vi tenkt å fortsette med! AaFK - gjør noe med deg

Utviklingsleder i 100% stilling

Ønskede kvalifikasjoner

-         Erfaring som trener og prestasjonsutvikling i fotball.
-         UEFA A lisens.
-         Kompetanse innen administrasjon og ledelse.

Personlige egenskaper

-         Initiativrik, strukturert og tydelig.
-         Gode kommunikasjons- og samarbeidsevner.
-         Utadvendt og relasjonsskapende.

Sentrale arbeidsoppgaver

-         Implementering av klubbens strategier for spillerutvikling.
-         Budsjett- og personalansvar.
-         Faglig og administrativt ansvar for arbeidet i klubbens Ungdomsavdeling (16 – 19 år).
-         Hovedansvar for AaFK sin rolle i spillerutvikling fra 6 – 15 år på Sunnmøre.

Betingelser: Etter avtale.

Søknadsfrist: Snarest. Senest innen 08.10.17

Tiltredelse: Snarest.

Ved spørsmål til stillingen kan du kontakte Sportslig Leder Bjørn Erik Melland på tlf. 90 98 39 32.

Søknad og CV merket «Utviklingsleder» sendes melis@aafk.no.

 

Annonse fra Obos-ligaen: